O nas - Akademia Piłkarska

AKADEMIA PIŁKARSKA GORNIKA ZŁOTORYI :

 

Misja :

Naszym najważniejszym priorytetem jest promowanie i rozwijanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie miasta, województwa i Polski poprzez budowanie odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia piłkarskiego z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej. Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji i zainteresowań zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynach zawodowych.

Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszego klubu miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry. Akademia Piłkarska Górnika Złotoryi to nie tylko treningi, ale także wiele aspektów wychowawczych takich jak: systematyczność, solidarność, umiejętność współpracy, czy zdrowa rywalizacja. Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jest nie tylko doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru i pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. Prawdziwą radość z futbolu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy także na integrację i zespołowość.

Działanie w uporządkowanym i harmonijnym systemie organizacyjnym i sportowym, klarownym dla wszystkich uczestników: zawodników, trenerów, rodziców, władz z jednoczesnym otwarciem się na nowych potencjalnych partnerów - dzieci, rodziców, trenerów oraz świat biznesu.

 

 

NABÓR :

Akademia Piłkarska Górnika Złotoryi prowadzi stały nabór dzieci od rocznika 2009 

Biorąc udział w treningach dzieci uczą się miedzy innymi : ustalania celu i dążenia do jego osiągnięcia, wytrwałości i systematyczności, walki ze swoimi słabościami, współpracy z zespołem lub niezależności i wiary we własne siły. Zdobywają  trudną i ważną  umiejętność  radzenia sobie z porażkami, ale mają też okazje przeżywać radość ze zwycięstwa, będącego efektem własnego wysiłku.

Trenerzy,  Akademii Piłkarskiej Górnika Złotoryi to przede wszystkim ludzie z pasją,  którzy charakteryzują się doskonałym kontaktem z młodymi adeptami piłki nożnej. Uważamy, że na tym etapie rozwoju, ważniejsze jest zrozumienie dzieci i ich psychiki, niż samego futbolu. Praca z małymi dzieci musi się skupić wyłącznie na ich potrzebach, zainteresowaniach i pragnieniach.

Nasza praca z najmłodszymi jest przepełniona pasją i entuzjazmem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców wraz ze swoimi pociechami. Szczegółowe informacje można uzyskać :

 

Kamil Reinholz tel. 609606812

Łukasz Łuniewski tel. 693435561

 


Sponsorzy:SKŁAD OPAŁU
„BARBÓRKA” 
WILKÓW

Wspierają nas:

um zlotoryja pow transparent kam 2000px POL województwo dolnośląskie COA.svg

Copyright © 2015 ZKS Górnik Złotoryja.